Postacie21.
Szatyn o przenikliwych karmelowych oczach, które niemal przeszywają ludzką duszę. Kpiący, z nutką pogardy uśmieszek zwykle nie schodzi mu z ust. 
Na pierwszy rzut oka - marzenie każdej dziewczyny, jednak chłopak ma na koncie wiele grzeszków. Lubi bawić się uczuciami przypadkowych dziewczyn i nie jest zainteresowany żadnym związkiem. Jedyne osoby, o które się troszczy to jego najbliżsi przyjaciele, których nazywa rodziną, jakiej generalnie nigdy nie miał. A przynajmniej nie odczuwał żadnej więzi wobec rodziców. Może właśnie przez brak zainteresowania w najmłodszych latach jego życia wpłynęło na to jakim człowiekiem się stał. Jego jedyną miłością są pieniądze, które po otrzymaniu zadania od prezydenta Stanów Zjednoczonych zalewają jego konto w banku. Nie wie co to litość, a tym bardziej empatia. Wszystko zawsze musi iść po jego myśli, a porażka nawet nie wchodzi w grę. 


16.
Córeczka tatusia. Z pozoru nienaganna i poukładana, jednak taką opinię stara się utrzymać jedynie wobec mediów i nauczycieli, a przede wszystkim taty. Zawsze dostaje to czego chce i bezczelnie wykorzystuje pozycję swojego ojca. Anielska twarzyczka otulona gęstymi ciemnymi włosami i duże orzechowe oczy nie ujawniają niczego poza niewinnością. Jednak nastolatka dobrze wie jak zamanipulować otoczeniem. Pewna siebie, inteligentna i nadzwyczaj chytra. Nie pochyli się przed nikim kto kiedykolwiek ją uraził i nie zawaha się taką osobę zrównać z ziemią. Pod tą bezwzględną skorupą Skylynn jest bardzo wrażliwa i krucha i mimo wianuszka znajomych doskwiera jej samotność. Jak każda nastolatka chce przeżyć wielką miłość ze szczęśliwym zakończeniem.

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bohaterowie genialnie opisani, zabieram się za dalsze czytanie <3

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo serdecznie dziękuję <3
Jeżeli przychodzisz ze spamem, zostaw link, czy cokolwiek w zakładce SPAM.