SPAM

39 komentarzy:

 1. Ona - Szefowa gangu, najniebezpieczniejszego w Atlancie. The Dangerous. Ma chłopaka Justina. Ale on nic nie wie, że jego ukochana jest w gangu.
  On - Nowy członek gangu The Dangerous. Ma dziewczynę Ariane, ale ona tez nic nie wie, że jej chłopak wstąpił do gangu.

  Teraz wyobraź sobie jakie będzie ich zdziwienie kiedy spotkają siebie na wzajem. Pewnie się zastanawiasz czemu niby mają zdziwić ? Otóż, dlatego, że oni są ........ parą.

  oraz

  Aby się dowiedzieć co się wydarzy się dalej zapraszam do czytanie tego bloga.


  http://justin-bieber-and-ariana-grande-ff.blogspot.com/

  Byli kiedyś ze sobą. On ją zdradził i zostawił dla swojej kochanki. Potem ona się dowiedziała, że jest w ciąży. Urodziła je. Od ich rozstania minęły 2 lata. Ponieważ mieli wspólnych znajomych i on się o tym dowiedział. Że urodziła dziecko. Ich dziecko.

  Czy on będzie chciał do jej wrócić ?
  Czy ona też będzie chciała z nim być ?
  Czy ona mu to wybaczy/wybaczyła : zdradę i zostawienie jej ?

  Dowiecie się tego czytając historię Justina & Any.

  http://justin-and-ana.blogspot.com/

  PS. Liczę na Twój komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie zapraszam na fear--fanfiction.blogspot.com xoxo

  OdpowiedzUsuń

 3. ADRES: http://justinabbycommenlove.blogspot.com
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=qr6LGXRki7E

  Co połączyło dwa, zupełnie inne światy? Hmm, spóźnienie. ONA, spuźniła się. On, z czystej grzeczności zaproponował podwózkę. Nienormalna, bo wsiadła do samochodu zupełnie obcego facet? Pewnie tak. A co kiedy to wcale nie było pierwsze i ostatnie spotkanie? Raczej to nie możliwe, gdyż jest wolontariuszem w domu Abygail...  Ona, nie ma praktycznie nic. Wychował ją dom dziecka. Nie widziała rodziców, i zapewne nigdy nie zobaczy.

  On, ma wszystko czego tylko zapragnie na pstryknięcie palcem. Bogty właściciel firmy, którą odziedziczył po rodzicach.

  Jednak, przeszłość wlecze się za nami nie ubłagalnie...

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na http://justin-dark-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sekundy, minuty, godziny mijały, a moje nogi zaprowadziły mnie na most. Wokół mnie panowała już ciemność. Usiadłam przy barierce i otworzyłam torbę, poszukując swojego, małego skarba. Otworzyłam kosmetyczkę i wzięłam do rąk błyszczący przedmiot. Moje oczy wypełniły się łzami. Tym razem ich nie zatrzymywałam. Pozwoliłam im spływać po moich policzkach. Gorzkie łzy spadały na moje dłonie.
  -Za to, że nie jestem idealna – szepnęłam i przyłożyłam przedmiot do skóry, powodując pierwszą ranę- Za to, że mnie nie kochasz- powtórzyłam czynność-Za to, że mnie nie chcesz- kolejna kreska- Za to, że jestem dla ciebie nikim- kolejna- Za to, że w ogóle miało mnie nie być .- krztusiłam się wręcz swoimi łzami- Za śmierć- szepnęłam i mocno przycisnęłam żyletkę do skóry, powodując najgłębszą ranę. Rzuciłam przedmiot na ziemię i podkuliłam nogi do klatki piersiowej. W ciszy obserwowałam jak z ran wypływa coraz więcej czerwonej cieczy.
  Zapraszam : http://espoir-jb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. #SOULFF
  http://soul-ff.blogspot.com/
  "To nie jest historia o bogatej czy biednej dziewczynie, ktora jest przeciętna, spotyka nieznane osoby i wszystko kończy się szczęśliwie. To nie jest bajeczka, którą opowiada się dzieciom na dobranoc. Tego nie da się opisać, bo to jest... życie, które trwa, a ty je omijasz.
  Poznaj jej historie i przekonaj się, że nie wszystko jest takie jak się wydaje."
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=6Jp6lqtKA1E

  OdpowiedzUsuń

 8. Selena Gomez młodsza siostra Carin Gomez. Towarzyszy siostrze podczas trasy Justina Bieber’a. Selena i Justin mają związek, który składa się z trzech zasad, które nie mogę być złamane pod żadnym pozorem:
  1 - Nie wolno się całować ani przytulać
  2 - Nie można rozmawiać
  3 – Nie można się zakochać
  Czy zasady zostaną złamane,czy nie?
  Zapraszam na http://fall-tlumaczeniex.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ona - Szefowa gangu, najniebezpieczniejszego w Atlancie. The Dangerous. Ma chłopaka Justina. Ale on nic nie wie, że jego ukochana jest w gangu.
  On - Nowy członek gangu The Dangerous. Ma dziewczynę Ariane, ale ona tez nic nie wie, że jej chłopak wstąpił do gangu.

  Teraz wyobraź sobie jakie będzie ich zdziwienie kiedy spotkają siebie na wzajem. Pewnie się zastanawiasz czemu niby mają zdziwić ? Otóż, dlatego, że oni są ........ parą.


  Aby się dowiedzieć co się wydarzy się dalej zapraszam do czytanie tego bloga.


  http://justin-bieber-and-ariana-grande-ff.blogspot.com/

  PS. Liczę na Twój komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 10. Po tym, jak jej tata stracił pracę wysoko-płatnego prawnika, rodzina Saige jest zmuszona przenieść się z ich wygodnego, wysokiej klasy życia w Nowym Jorku, do jednej z najgroźniejszych dzielnic, Bronx.

  Po przybyciu, Saige była już niemile powitana przez ludzi w szkole, na ulicy, a nawet w jej własnym domu. Kiedy wpada na lokalnego gangstera, Justina Biebera, nie ma pojęcia, że zarówno jej życie, jak i jego całkowicie się zmienią.

  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=nDOrLIqPpV4

  http://for-richer-or-poorer-tlumaczenie.blogspot.com/

  Zapraszam, liczę na komentarz, jeśli Ci się spodoba xx

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej . Zapraszam Was też do mnie. Pisze bloga o świecie Harrego po Voldemorcie. Są tam postacie z poza głównego nurtu , opowiadanie jest dość lekki choć potem coraz więcej jest dorosłej miłości i akcji. Zapraszam do czytania i jeśli ktoś to zrobi bardzo proszę też o jakiś komentarz.
  PS I nie zatrzymujcie się na powitaniu.
  http://nowaprzy.blogspot.com/2014/08/wakacje-po-balu-cz3.html

  OdpowiedzUsuń
 12. therightman-fanfiction.blogspot.com

  Nietypowe fanfiction w roli głównej z Justinem Bieberem :)
  Znają się od zawsze. On starszy od niej o trzy lata, przystojny, umiejący się zachować, ona młodsza, ładna i wysportowana. Po dwóch latach rozłąki spotykają się ponownie i zaczynają inaczej siebie postrzegać. Próbują bronić się przed obezwładniającym ich uczuciem.
  Dlaczego, skoro oboje są młodzi, piękni i wolni?
  Może dlatego, że są... rodzeństwem?

  OdpowiedzUsuń
 13. Każdy może sobie wymyślić wielką karierę, ale tak naprawdę nie każdy się do niej nadaje. Sprawdź: http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Wiem, że większość osób nawet nie czyta spamu, jednak proszę, zrób wyjątek. Wróciłam do pisania po długiej przerwy i jest mi trochę ciężko, bo zaczynam praktycznie od zera. Mogę liczyć na twoje wsparcie? Przeczytaj opis mojego opowiadania, może cię zaciekawi. Z góry dziękuję. :)
  Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  Oboje są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Przekonają się o tym oboje.
  Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Jedna ze stron zrozumie prawdę. Serca zostaną złamane, a przerażająca prawda, zatajona. Co się stanie, gdy sekret wyjdzie na jaw?
  Moi drodzy, to historia nietypowa, bez fajerwerków, czy czułych pocałunków. Historia o tym, jak trudna i skomplikowana potrafi być miłość. O fałszywej przyjaźni, o miłości i szybkim dorastaniu.
  Zapraszam: http://your-perfect-imperfections-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. NIE STAWIAM NA NUDNE OPISY!!!
  I Phoebe także!
  Phoebe nie lubi nudnych opisów, być może dlatego nie przeczytała większości lektur szkolnych...
  Phoebe sama siebie określa słowami wredna, sarkastyczna... chcesz poznać więcej? Jak by ujęła to sama Phoebe: "W takim razie zapie*rzaj na tego bloga!"
  CHEEKY - czyli opowiadanie o bezczelnej głównej bohaterce, jak i również bezczelnych innych ludziach...
  A co się dzieje, kiedy spotykają się bezczelna dziewczyna i bezczelny chłopak (a jakiż to? Malik, Styles, a może jeszcze ktoś inny...)?

  http://cheeky--fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Po prostu, zapraszam na bloga! Mam nadzieje że przypadnie Ci do gustu. http://warlike-angel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam na :
  You-can-make-me-fall-in-love.blogspot.com
  Ona : Z pozoru cicha, grzeczna, poukładana On: Znany jako łamacz serc, arogancki typowy dupek. Jednak pozory mylą. Prawda?
  Dzień bez dokuczania byłby świętem. Codziennie coraz bardziej ma go dość, jednak z drugiej strony coś ją do niego ciągnie.
  Co się stanie kiedy nie będą mogli przestać? Jeżeli uczucie pomiędzy nimi wybuchnie niczym wulkan? Jak przetrwają straszną dla nich prawdę?
  Jak myślicie przez co będą musieli przejść żeby w końcu móc być szczęśliwym? Czy zaznają spokoju i będą mogli cieszyć się....miłością?

  OdpowiedzUsuń
 18. http://three-things-fanfiction.blogspot.com/

  Myślałam, że go znam. Przy nim czułam się pewna siebie, czułam się świetnie ze sobą.
  Potem wszystko sie zniszczyło przez jedna rzecz, przez coś tak głupiego. On sprawił, że czuję się jakby to była moja wina,
  Cierpię.
  Gdybym była chłopakiem myślę, że mogłabym zrozumieć jak to jest kochać kogoś i przysięgam na wszystko, że byłabym lepszym facetem niż jakikolwiek na ziemi. Ale najpierw rozkochałabym w sobie dziewczynę i miała na swoją własność by zobaczyć jak to jest kogoś zniszczyć i zostawić. Tak jak Ty to zrobiłeś ze mną.


  Bliskość
  Szczerość
  Oddanie

  Prosiłam tylko o 3 rzeczy. Czy to tak wiele?

  OdpowiedzUsuń
 19. dont-let-me-goo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. http://love-should-be-easy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Brunetka rzuciła plotkarską gazetą na stolik, całkowicie załamana.
  - Scooter, co ja mam z nim zrobić?- spytała, siadając na kanapie i chowając twarz w dłoniach- Nie daję sobie z nim rady.
  -Pattie, wszystko się ułoży uwierz mi. Justin musi po prostu otworzyć oczy.
  -Ja się po prostu o niego boję- przyznała, ocierając łzy z policzków.
  -Wiem ja też. Teraz, gdy się ożeniłem poświęcam mu mniej czasu, ale to się zmieni.
  -Nie to mnie boli. Justin jest już dorosły i powinien być mądry i odpowiedzialny, a tym czasem zachowuje się jak rozpieszczony gówniarz. On nie zachowuje się jak moje dziecko. Nie poznaję go...
  Zapraszam : http://one-night-with-you-jb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszam na ff z Justinem, opowiadające o kazirodczym związku pomiędzy rodzeństwem: http://therightman-fanfiction.blogspot.com/ może ci przypadnie do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Everything leads me to you...

  - Jeszcze raz to samo. - zwróciłem się do barmana i położyłem należyty banknot na blacie.
  Jak już wspominałem, moje dotychczasowe życie składało się głównie z trzech rzeczy. Kobiety, alkohol, seks. Niemal każdy wieczór spędzałem w klubach, szukając w miarę ładnej laski, żeby jakoś przyjemnie spędzić tę noc. Teraz żadne z nich nie miało sensu. Ani osobno, ani w pakiecie. Inne kobiety w niczym nie mogły się równać do mojej Lin. Alkohol mogłem pić sam, tak jak w tej chwili, ale jaki był w tym sens? A seks… Nie byłem w stanie wyobrazić sobie lepszego, niż właśnie z nią. Małą, upartą, zadziorną, perwersyjną osóbką, ważącą zaledwie pięćdziesiąt kilogramów, gustującą w literaturze romantycznej, jak i w filmach oraz muzyce o tej tematyce i tak bardzo gorącą, że podniecała mnie wszędzie i w każdej sytuacji.
  Teraz? Teraz jest już za późno. Pewnie żali się temu frajerowi, a on korzystając z okazji i z jej złego stanu psychicznego, przeleci ją. Rozumiecie? Prześpi się z nią! Nie mógłbym znieść myśli, że Lin leży pod nim, że to nie dzięki mnie jej słodkie usta opuszczają westchnienia i jęki przyjemności, że nie wymawia przy nich mojego imienia, tylko imię innego, że następnego ranka obudzi się naga, wtulona w ciało innego.
  Ponownie wziąłem do ręki kieliszek zapełniony po brzeg alkoholem i szybko go opróżniłem. Mogłem wręcz poczuć, jak promile we mnie rosną. Pod wpływem tego świństwa odblokowałem telefon. Wszedłem w wiadomości i drżącą dłonią wystukałem esemesa.
  "Przepraszam za wszystko. Może potrafiłabyś mnie zmienić?"
  Upiłem się… I kurwa nie pomogło. Spróbuję ponownie jutro.

  http://our-love-is-unconditional.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Hej. Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga.

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, a tajemnicze listy, które nadsyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.

  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''
  Opowiadanie na :
  http://www.wattpad.com/story/30931800
  http://lowca-samobojcow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Ciekawi Cię, jak rozwinie się znajomość dwójki zupełnie obcych sobie ludzi, którzy mają w sobie więcej lęków niż ktokolwiek inny? Jeśli tak, koniecznie musisz odwiedzić Nieśmiertelne poranki (wystarczy kliknięcie na tytuł, żeby przenieść się na odpowiednią stronę). Nie jest to typowe fanfiction, gdzie dwójka ludzi zakochuje się w sobie. Tutaj liczy się przełamywanie lęków i łamanie barier.
  Serdecznie zapraszam,
  dajmond

  OdpowiedzUsuń
 26. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszam na nowy rozdział. Zaglądasz tutaj w ogóle? ;)
  nevertrustff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Jedna zła decyzja może nas zniszczyć. Kłamstwo tak samo. Niszczy wszystko. On -nigdy nie kochał nikogo oprócz rodziny, którą starał się trzymać od swojego prawdziwego życia jak najdalej.
  Ona -nie ma już prawie nikogo. Niby twarda, ale w środku umiera. Powoli, spokojnie. Co się stanie gdy się spotkają? Czy dziewczyna otrzyma ostateczny cios, czy może wyjdzie z tego dołka w którym trwa już od dawna. Czy on zmieni się dla niej. Czy głupi zakład zniszczy ich oboje? Przekonaj się .
  http://the-shadow-of-your-heart-jb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. http://incubus-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Twój blog został właśnie przyjęty do Katalogowego Świata
  Pozdrawiam i przepraszam za spam!

  OdpowiedzUsuń
 31. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 32. SELENA GOMEZ I HARRY STYLES...POZNALI SIĘ NAD JEZIOREM KIEDY OBOJE ZACZYNALI ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ, ZASTALI PRZYJACIÓŁMI LECZ PO PEWNYM CZASIE ICH PRZYJAŹŃ ZOSTAJE WYSTAWIONA NA PRÓBĘ KIEDY JEDNO Z NICH ZAKOCHUJE SIĘ W DRUGIM. JEST CIĘŻKO GDY JEDNO Z NICH NIE POTRAFI WYZNAĆ SWEJ MIŁOŚCI DO DRUGIEJ OSOBY. OBAWIA SIĘ ŻE WSZYSTKO CO DOTĄD PRZESZLI MOŻE TAK PO PROSTU ROZSYPAĆ SIĘ NA MAŁE KAWAŁECZKI I NIE MIEĆ JUŻ ŻADNEGO ZNACZENIA...ŻE ICH PRZYJAŹŃ ROZSYPIĘ SIĘ I NIGDY NIE SKLEI W CAŁOŚĆ. JEDNAK CIĘŻKO JEST PATRZEĆ NA UKOCHANĄ OSOBĘ I NIE MIEĆ JEJ DLA SIEBIE...//http://youwillalwaysmylove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. https://karmimypsiaki.pl/nakarm-psiaka

  OdpowiedzUsuń
 34. kochani, zapraszam na #365daysff http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com

  To był długi dzień bez ciebie, przyjacielu
  I opowiem ci wszystko, kiedy znowu się zobaczymy.
  Przeszliśmy długą drogę od miejsca, gdzie zaczęliśmy.
  Och, opowiem ci wszystko, kiedy znowu się zobaczymy
  Jest Niebo i jest Piekło.
  Jest Anioł i jest Diabeł. Komu ulegniesz?
  Louis nie miał wiele czasu. Nie planował miłości. Musiał wrócić do nieba, lecz na jego drodze pojawiły się komplikacje, z którymi nawet on nie mógł poradzić sobie tak łatwo.

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam na coś co dopiero powstało. Daleko odbiegające opowiadanie od tutejszych postawione tym razem na normalność, mam nadzieję że Cię zainteresuje prolog. http://herrdley.blogspot.com/

  [...] kroczył przed siebie a ludzie przeszywali go wzrokiem, gdyby mogli wypaliliby mu dziurę w sercu ale to nie działa w ten sposób, nie da się zniszczyć czegoś co już dawno nie istnieje...

  OdpowiedzUsuń
 36. Lekkie fanfiction z Ashtonem Irwinem w roli głównej.
  Amelia Hood to nastolatka, która ma w życiu cel. Chce zostać aktorką i ma na to spore szanse. Najlepsza okazją jest przedstawienie jej grupy teatralnej przygotowane z okazji zakończenia roku szkolnego. Wszystko idzie po jej myśli aż do czasu, gdy na scenie zjawia się Ashton Irwin. Chłopak nie cieszy się dobrą opinią i istnieje ku temu wiele powodów. Czy jego występek zrujnuje jej marzenia? A może raczej wprowadzi do życia ich obojga coś nowego?
  http://takeshelter-ff.blogspot.com/
  _
  Blog cudownej Dee, polecam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 37. http://better-left-unsaid-ag-jb.blogspot.com/?m=1 zapraszam na bloga mojej znajomej, która dopiero zaczyna i chce zebrać czytelników. Mam nadzieję, że się spodoba! <3

  OdpowiedzUsuń
 38. Witaj!
  Piszesz opowiadanie? Pragniesz mieć większe grono czytelników? A może prowadzisz katalog/ szabloniarnię/ ocenialnię i poszukujesz kogoś do pomocy? Chcesz się zareklamować?
  Dobrze trafiłeś! Szukam – Blogspot stoi otworem!
  Szukam – Blogspot to nowo powstały katalog wszelkiej maści katalogów, spisów, analizatorni, recenzowni, ocenialni, betowni, szabloniarni, zwiastunowni, stowarzyszeń i innych blogowych społeczności oraz samodzielny katalog opowiadań.
  Już nie musisz szukać w odmętach Internetu odpowiedniego bloga, bo to wszystko jest teraz tutaj — w Szukam – Blogspot!

  sb--sb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Szesnastoletnia Lena Mikler umiera i trafia do świata dla zawieszonych pomiędzy życiem a śmiercią. Przez wymazanie pamięci, nie potrafi zrozumieć, dlaczego została przydzielona do przedziału SAMOBÓJSTWO. Anioł Stróż pomaga jej odpowiedzieć na niektóre pytania, ale i sprowadza kolejne. Dziewczyna zostaje wplątana w wojnę Stron, gdyż, przez bycie odpowiedniczką złowrogiej Angeli Vivere, może być kluczem do rozwiązania zagadki.
  Rodzice Leny znikają w tajemniczych okolicznościach, a gdy najbliżsi są w niebezpieczeństwie, nie sposób podejmować racjonalne decyzje. Przejście testu nie gwarantuje zwycięstwa, a dramatyczna sytuacja na świecie wciąż się pogarsza. Nawet śmiertelnicy przeczuwają, że zło czai się wszędzie. Nie tyle na ulicach i wśród szeregów wrogiej armii, co w ich własnych sercach.

  W świecie upadłych aniołów, nefilim, Queerów i odpowiedników nic nie jest takie, jakie się wydaje.

  kot-z-maslem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo serdecznie dziękuję <3
Jeżeli przychodzisz ze spamem, zostaw link, czy cokolwiek w zakładce SPAM.